Krásný den,

 

I když odpovědi na naše otázky nalezne každý jeden z nás uvnitř sebe, někdy potřebujeme radu druhého. Máme strach z toho co cítíme a někdy to zase nedokážeme rozeznat, máme potřebu se ubezpečovat, že jsou naše kroky správné, nechceme dělat chyby i když právě ony jsou naším velkým učitelem. Pokud potřebujete radu v jakékoli životní etapě a zvolili jste si právě karty, chcete vědět kam vaše kroky směřují můžete se na mě obrátit pokusím se vám dát co mohu. 

 

CENA VÝKLADU JE 150 KČ

 

Často se mě ptáte, na kolik věcí se můžete ptát a jak máte postupovat. Níže jsem pro Vás připravila zrychlený objednávkový formulář, kde můžete výklad snadno a rychle objednat. Po objednávce vám pošlu číslo svého účtu, čímž také potvrdím přijetí Vaší objednávky a případně doladíme nesrovnalosti. Otázky nejsou nijak omezené, ke každému z vás přistupuji individuálně a cena je za čas který nad výkladem strávím ne za počet zodpovězených otázek. Někdy máte totiž otázky týkající stále jedné věci a bylo by tak velmi těžké cenu spočítat aby to bylo fér. Samozřejmě ale čím více otázek mi položíte tím stručnější bude jejich odpověď. Určitě vás také zajímá co za své koruny dostanete, bohužel toto také nemohu s určitostí slíbit, protože jak už jsem psala výklady dělám pro každého z vás individuálně a někdy je slov potřeba více a někdy méně, ale slibuji že se budu snažit obsáhnout v e-mailu co nejvíce informací, které budu schopna vyčíst ve svých kartách. 

Děkuji za přečtení a přeji všem krásný život Leniana.

Objednávka výkladu karet přes e-mail

Níže prosím vyplňte formulář, důležité informace jsou Vaše jméno, datum narození a případně jméno dalších osob, kterých se výklad bude týkat. (Pokud je vám znám uveďte prosím i jejich datum narození) Děkuji a těším se s láskou Leniana